Praca dla kobiet w magazynie z kwiatami w Frankfurt nad Menem od 01.02-31.05

Pensja: 9,49 euro brutto/ godzina

Poszukujemy kobiet do pracy przy kwiatach w Niemczech w Frankfurcie nad Menem.
Praca od 1.02-31.05.2019

Zakres obowiązków :
składanie kartonów
rozkładanie kwiatów
wsadzanie kwiatów w doniczki
układanie wiązanek – proste prace

Wymagania:
Mile widziane osoby z prawem jazdy i własnym samochodem
Gotowość do pracy po około 8-10 godzin
Bez znajomości języka

Oferujemy :
Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą z pełnym ubezpieczeniem
Długotrwałe zatrudnienie w renomowanych niemieckich zakładach
Atrakcyjne wynagrodzenie 9,49 euro brutto + dodatki za pracę w święta i niedzielę
Zapewniamy zakwaterowanie
Opiekę koordynatora na miejscu
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.
Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę :
,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO)”
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy również iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Global Inhouse Logistics fur Industrie und Handel GmbH z siedzibą: Sikorskiego 24/110, 66-400 Gorzów Wlkp.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Ogrodnictwo / Rolnictwo

Data dodania: 16/01/2019

Praca dla kobiet w magazynie z kwiatami w  Frankfurt nad Menem od 01.02-31.05