Praca dla fachowców – Belgia

Kontakt

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy:
• Elektryków
• Hydraulików
• Dekarzy
• Pracowników remontowych
Jeśli masz doświadczenie w którymś z wyżej wymienionych zawodów, posiadasz prawo jazdy i komunikatywnie znasz język angielski – aplikuj do nas!!

Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie
- znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
- prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
- Elektryk - montaż okablowania, podłączanie gniazdek, podłączanie szaf sterowniczych i paneli kontrolnych
- Hydraulik - montaż instalacji sanitarnych
- Dekarz- montaż pokryć dachowych ( dachy płaskie i strome), okien dachowych
- Pracownik remontowy- montaż płyt g-k, posadzki, układanie parkietów, tynki, murowanie, montaż okien

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową
- dodatkowo płatne nadgodziny
- opiekę polskiego koordynatora

Jeśli zainteresowała Cię oferta, zadzwoń:
Izabela tel: +48 570 901 913
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033

Klaver Sp. z o.o., Certyfikat KRAZ 18450.

  • Kraj pracy: Belgia
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 01/02/2023 Zmodyfikowane: 06/04/2023