Praca dla elektryków - praca w Holandii

Kontakt

Stanowisko: Elektryk
Miejsce wykonywania pracy: HOLANDIA
Stawka godzinna: od 17.50 Euro - do 20.00 Euro Brutto za godzinę (w zależności od doświadczenia)

Godziny w tygodniu: 40 godz.

Obowiązki:
• instalacja instalacji elektrycznej w domach nowo wybudowanych,
• podłączanie gniazd i montowanie przełączników.

Wymagania:
• doświadczenie w montowaniu instalacji elektrycznej,
• wykształcenie kierunkowe,
• certyfikat VCA,
• własne narzędzia, obuwie robocze, okulary i kask ochronny.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i dodatkowe premie,
• pomoc przy organizowaniu przejazdu,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• stabilne zatrudnienie,
• wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do pracy,
• stałą opiekę koordynatora.

‌ Toruń

  • Kraj pracy: Holandia
  • Stanowisko: Inne...
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 06/08/2019 Zmodyfikowane: 25/03/2023