Praca dla elektrykow - Niemcy

Pensja: 11 EURO/godzina

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatow na stanowisko Elektryk/ Elektryk okretowy.
Zadania:
-montaz instalacji elektrycznej na lodziach, jachtach,
-ukladanie kabli, podlaczanie urzadzen elektrycznych,
-usuwanie awarii urzadzen elektrycznych
Wymagania
- wazne uprawnienia SEP,
- umiejetnosc czytania rysunkow technicznych i schematow elektrycznych,
- doswiaczenie na stanowisku elektryka,
- znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie umozliwiajacym komunikacje,
- wlasny samochod na wyjazd
Nasza oferta
Oferujemy:
- niemiecka umowa o prace z pelnym pakietem socjalnym,
- stawka od 11€/h + 20€ dieta
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawce,
- pomoc polskiego koordynatora przez caly okres zatrudnienia,
- swiadczenie Kindergeld

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 06/06/2019