Poszukiwany Brygadzista [Belgia]

Firma Regess Sp. z o.o. obecnie poszukuje wykwalifikowanego i odpowiedzialnego Brygadzisty Cieśli Szalunkowych.

OPIS STANOWISKA:

• współpraca z projektantem i kierownikiem budowy

• rozplanowywanie robót i ich realizacja zgodnie z planem

• kierowanie pracą podległego zespołu cieśli (ekipa 5-6 osób)

• prowadzenie budowy pod kątem technicznym

WYMAGANIA:

• doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty potwierdzone świadectwami pracy lub referencjami

• umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów

• systematyczność i terminowość w realizacji zadań

• mobilność, dyspozycyjność do pracy na terenie Belgii

• prawo jazdy kategorii B

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

OFERUJEMY:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie

• narzędzia pracy, auto służbowe, mieszkanie do dyspozycji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji pod adres anna.marcinkiewicz@regess.eu

Kontakt tel.; +48 510 926 184

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Regess Sp. z o.o.

‌ Legnica

  • Kraj pracy: Belgia
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 18/06/2020 Zmodyfikowane: 25/03/2023