Poszukiwani Murarze na fasady klinkierowe_Belgia

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym Murarzem do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Obowiązki:
• Praca na obiektach mieszkalnych
• Murowanie klinkierem

Wymagania:
• umiejętności murarskie (klinkier, silka)
• własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
• prawo jazdy oraz samochód (mile widziane).
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
• mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
• samodzielność i motywacja do pracy

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość zakwaterowania,
• kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
• pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Więcej informacji pod numerem telefonu +48 510 926 184 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)
Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Regess Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Bankowa 36 Jelenia Góra (58-500). Odbiorcami danych są zewnętrzna obsługa administracyjna, hostingodawca oraz zewnętrzna obsługa informatyczna. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy.

  • Kraj pracy: Belgia
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 16/10/2019