Pomocnik lakiernika (K/M)- samochody powypadkowe.

Lakiernik - pomocnik (K/M). Auta powypadkowe. Bez znajomości języka niemieckiego!!!

Dla naszego klienta w Niemczech Unterschleißheim (okolice München), poszukujemy lakierników, pomocników lakiernika, blacharzy, monterów do pracy w warsztacie przy samochodach powypadkowych.

Opis stanowiska pracy:
- usuwanie defektów w pojazdach powypadkowych,
- przygotowanie auta do lakierowania,
- wstępna diagnoza usterek

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie – 10,82€ b/h + 17€ netto diety za każdy pełny przepracowany dzień -> przy 160 godzinach 1500 – 1650€ netto,
- możliwość pracy w nadgodzinach !!! (również w sobotę i niedzielę),
- pracę bez znajomości języka niemieckiego !!!,
- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
- zapewnione zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę !!!,
- praca w systemie 1 zmianowym od poniedziałku do piątku (06.00 – 15.00/ 07.00 – 16.00)

Wymagamy:
- mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako lakiernik/ pomocnik lakiernika, lub podobne,
- mile widziane p. jazdy kat. B i własny środek transportu

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: @diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007
www.diwa-personalservice.pl

‌ Prószków

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Inne...
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 28/04/2020 Zmodyfikowane: 25/03/2023