Pakowanie, order picker- Ultrecht, Holandia- dobra stawka

Jeżeli nie lubisz nudy w pracy, chciałbyś sprawdzić się na róznych stanowiskach- właśnie Ciebie szukamy !
Miejsce pracy: Holandia, Bleiswijk, Utrecht
Ważna informacja !! Po przyjeździe, nie będzie Cię obowiązywać kwarantanna !!
Oferujemy:
• Legalną pracę za granicą
• Dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem
• Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
• Opiekę polskojęzycznego koordynatora
Wymagania:
• elastyczność (pracownik jest przydzielany do danej pracy wg zapotrzebowania)
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• mile widziane prawo jazdy
• nie wymagane doświadczenie
• wymagane chęci i motywacja do pracy
Zakres obowiązków:
• praca w drukarni przy sortowaniu ulotek reklamowych
• praca w rozlewni napojów
• orderpicking przy kwiatach na magazynie
• praca przy pakowaniu orzeszków na taśmie
• prace logistyczne na poczcie

Wszelkie formalności załatwiamy online. Zdobądź pracę nie wychodząc z domu!

tel: ☎ +48 731 901 913
mail: ofertypracy@klaverteam.com

Odwiedź także naszą stronę internetową https://www.klaverteam.com/oferty/
Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!
Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.

  • Kraj pracy: Holandia
  • Stanowisko: Inne...
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 04/12/2020