Pakowanie mięsa! Oferta dla Ciebie !Praca W Holandii

Pensja: 1

Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, chcesz legalnie pracować za granicą ?
Koniecznie zadzwoń do nas! Pomożemy Ci!
Obecnie poszukujemy osób do pracy w pakowni mięsa

Wymagania:
 mile widziane doświadczenie w pracy z mięsem
 mile widziane prawo jazdy
 mile widziana znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:
 sortowanie i pakowanie mięsa drobiowego, cielęcego lub wołowego w zależności od oferty
 ważenie, foliowanie, kontrola jakości, etykietowanie
 przygotowywanie towaru do wysyłki
 dla doświadczonych w pracy z nożem – krojenie porcjowanie i obróbka mięsa

Oferujemy:
 holenderską umowę o pracę
 dodatki zmianowe
 stały kontakt z polskimi koordynatorami

Zainteresowała Cię ta oferta ? Czekamy na kontakt!
Dominika +48 570 901 033
Kamila: +48 570 901 414
Oliwia + 48 577 901 099

  • Kraj pracy: Holandia
  • Stanowisko: Produkcja / Przemysł

Data dodania: 04/09/2023