Operator wózka widłowego wysokiego składowania

Pensja: 15-16 euro/h

Zatrudnimy operatora wózka widłowego wysokiego składowania (ściąganie palet 2 i 3 piętro).

Kraj - Niemcy

Miasto - Mindelheim

Wymagane doświadczenie. Niewymagana znajomość języka.

Praca w systemie dwuzmianowym, w normalnej temperaturze

Obowiązki:

zatowarowanie magazynu, obsługa wózka widłowego wysokiego składowania

Czego oczekujemy:

uprawnienia na wózki widłowe

udokumentowanego doświadczenia

rzetelności

dyspozycyjności

umiejętności pracy w grupie

Mile widziany własny samochód

Co oferujemy?

Do 5 miesiąca 15 euro, od 6 miesiąca 16 euro

Niemiecką umowę o pracę: niemieckie ubezpieczenie, możliwość ubiegania się o Kindergeld oraz inne świadczenia

Zameldowanie w Niemczech

Premie oraz dodatki za pracę w soboty, niedziele i święta

Zakwaterowanie (275 euro na miesiąc, już z wszystkimi opłatami)

Transport busami do miejsca pracy. W przypadku korzystania z własnego samochodu przysługuje zwrot kosztów dojazdu, w zależności od przebytych km.

Całodobowe wsparcie polskiego koordynatora brygadzisty.

Możliwość otrzymywania zaliczek

Po 9 miesiącach możliwość otrzymania kontraktu bezpośrednio od naszego klienta

CV prosimy wysyłać poprzez stronę lub na Skontaktuj się przez formularz

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Magazyn

Data dodania: 14/08/2023