Operator wózka widłowego [Niemcy]

Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957 poszukuje dla swojego klienta Operatora Wózka Widłowego. [Monachium, Berlin]

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Obsługa wózków widłowych

• Załadunek i rozładunek spedycji

• Prace magazynowe

WYMAGANIA:

• Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

• Aktualne uprawnienia na wózek widłowy

• Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym 6:00 – 14:00 i 14:00 – 22:00

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym ( warunek konieczny)

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę

• Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę.

• Pełny pakiet socjalny

• Wynagrodzenie (11,00 EURO brutto/godz. + ewentualne dodatki zmianowe)

• Możliwość pracy w nadgodzinach

• Dodatki za pracę w nocy, w nadgodzinach oraz w niedzielę.

• Pełne wsparcie organizacyjne przed wyjazdem

• Stałą opiekę koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego Cv pod adres anna.marcinkiewicz@euworkpower.eu

Kontakt tel.;+48 510 926 184

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.

Administrator danych jest Euworkpower Sp. z o.o.

‌ Łódź

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Magazyn

Data dodania: 23/06/2020 Zmodyfikowane: 26/03/2023