Operator wózka widłowego (Hoppegarten, 15366)

TimePartner Personalmanagement GmbH należy do najlepszych i największych niemieckich dostawców usług personalnych. Od 12 lat jesteśmy do Państwa dyspozycji w 175 oddziałach w całych Niemczech, zatrudniając ponad 10 tysięcy pracowników.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WóZKA WIDŁOWEGO.

Miejsce pracy: Hoppegarten, 15366 (ok. 140 km od Szczecina).

Liczba wolnych miejsc pracy: 1.

Zadania: składowanie towarów na magazynie firmy logistycznej.

Wymagania:
- podstawowa znajomość j. niemieckiego (mile widziana),
- uprawnienia na wózki widłowe,
- posiadanie samochodu w celu dojazdów do pracy.

Oferujemy:
- ponadtaryfowe wynagrodzenie za pracę,
- nieopodatkowany dodatek do dojazdów,
- natychmiastowe zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
- niemiecką umowę o pracę,
- pracę jednozmianową,
- możliwość wspólnych dojazdów z naszym pracownikiem (z Morynia).

W razie zainteresowania ofertą pracy, prosimy o przesłanie życiorysu za pomocą formularza kontaktowego. Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 0049 335 869 455 74.

TimePartner - to świetny wybór!

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Magazyn

Data dodania: 13/08/2019