operator produkcji ciegieł

Pensja: 13,80 brutto 430 netto

Dołącz do naszego zespołu jako Operator Maszyny - Produkcja Cegieł!

Obowiązki:

Uruchamianie linii produkcyjnej.
Inicjowanie komputera i wybór odpowiedniego programu.
Umieszczanie palet na linii produkcyjnej.
Kontrola jakości produktów.
Zapewnienie odpowiedniej ilości materiału podczas procesu produkcji, aby uniknąć zatrzymania linii i przestoju w procesie produkcyjnym.

Wymagania:

Doświadczenie jako pracownik produkcji.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Prawo jazdy kat. B.
Posiadanie certyfikatu na obsługę wózków widłowych.

Oferujemy:

Atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 13,80€ brutto/h.
Zakwaterowanie, ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatny dojazd do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: Skontaktuj się przez formularz z dopiskiem "Pracownik Produkcji Cegieł".

  • Kraj pracy: Holandia
  • Stanowisko: Produkcja / Przemysł
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 21/03/2024