Operator Maszyn przy produkcji prefabrykatów betonowych- Holandia

Poszukujemy operatorów maszyn do zakładu produkującego prefabrykaty betonowe.

Jeśli znasz język angielski, niemiecki lub niderlandzki i masz doświadczenie jako operator maszyn lub betoniarz ta oferta czeka właśnie na Ciebie!!

Wymagania:

doświadczenie jako operator (wszelakiej branży), bądź w betoniarniach/ tartakach/ firmach zajmujących się obróbką stali czy innego rodzaju metalu
znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego
mile widziane prawo jazdy

Zakres obowiązków:
obsługa maszyn przy produkcji
kontrola procesu powstawania produktów brukarskich
obsługa oprogramowania
pilnowanie specyfikacji produktów
kontrola jakości produktów
rozwiazywanie drobnych usterek na linii aby umożliwić ciągłości produkcji

Oferujemy:
pracę w systemie 3- zmianowym
atrakcyjne wynagrodzenie+ dodatki

Zainteresowany? Zadzwoń do nas już dziś!!!
Dominika ️+ 48 570 901 033

Izabela +48 570 901 913
Kamila ️ + 48 570 901 414
Daria ️ +48 577 901 944

Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami na stronie www.klaverteam.com
Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450

  • Kraj pracy: Holandia
  • Stanowisko: Budowa
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 01/02/2023 Zmodyfikowane: 06/04/2023