Operator maszyn – produkcja tworzyw sztucznych – Belgia

Poszukujemy operatorów maszyn do firmy produkującej tworzywa sztuczne (HPP) przeznaczonych m.in. dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego.
Jeśli znasz język niderlandzki lub angielski i masz doświadczenie w sektorze chemicznym lub jako operator procesów, ta oferta czeka właśnie na Ciebie!!

Wymagania:
- doświadczenie w sektorze chemicznym lub doświadczenie jako operator procesów produkcyjnych
- dyplom A2 w dziedzinie technicznej
- znajomość języka niderlandzkiego ewentualnie angielskiego ( ważne by trochę rozumieć niderlandzki lub być gotowym do nauki języka)
- pozytywny wynik egzaminu przeprowadzanego przez firmę

Zakres obowiązków:
- dozowanie surowców
- nadzór nad procesem wytwarzania granulatu
- usuwanie pyłu z peletów

Oferujemy:
- pracę w systemie 3- zmianowym
- atrakcyjne wynagrodzenie
- firma zapewnia darmową kawę, wodę a także owoce
- możliwość wykupienia planu leasingu roweru lub samochodu po kilku miesiącach zatrudnienia

Zainteresowany? Zadzwoń do nas już dziś!!!
Dominika ️+ 48 570 901 033
Izabela +48 570 901 913
Kamila ️ + 48 570 901 414
Daria ️ +48 577 901 944

Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami na stronie www.klaverteam.com
Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450

  • Kraj pracy: Belgia
  • Stanowisko: Produkcja / Przemysł
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 01/02/2023 Zmodyfikowane: 06/04/2023