Operator maszyn (k/m) – różne branże

Kontakt

Zakres obowiązków:

Obsługa i ustawianie maszyn produkcyjnych w przemyśle spożywczym lub przetwórstwie drewna/szkła itp.
Monitorowanie procesów produkcyjnych, unikanie przestojów
Ciągłe doskonalenie i optymalizacja procesów produkcyjnych pod względem wydajności i jakości
Wykonywanie napraw przy wsparciu zespołu technicznego
Współpraca z kierownikami zmian i pracownikami produkcyjnymi
Terminowa realizacja zamówień i ich dokumentacja
Utrzymanie czystości i higieny w miejscu pracy

Wymagania:

Doświadczenie w firmie przemysłowej i wiedza techniczna (pożądane wykształcenie techniczne).
Rzetelność, elastyczność, zaangażowanie
Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, ale nie jest wymagana
Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w soboty
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Stałe zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie
Atrakcyjne wynagrodzenie od 15 € brutto/h plus dodatki w zależności od doświadczenia i firmy docelowej
Szkolenie wdrożeniowe
Różne możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji
Wsparcie ze strony polskojęzycznego koordynatora
Komfortowe zakwaterowanie
Bezpłatna odzież robocza

Osoby zainteresowane pracą proszę o kontakt telefoniczny 77 413 00 24
Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Inne...

Data dodania: 23/02/2024