Operator CNC (tokarz, frezer) - Czechy

Pensja: 4700-5400 zł NETTO + premia

Dla naszych Klientów, dużych i stabilnych międzynarodowej firm produkcyjnych, poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowiska:

Tokarz, Frezer CNC

Lokalizacja: Czechy

Obowiązki:

• wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego,
• przygotowywanie materiału do obróbki,
• prawidłowe ustawienie maszyn i narzędzi,
• pomiary kontrolne (suwmiarka, mikrometr),
• dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi.

Wymagania:

• minimum 2 lata doświadczenia w pracy na tokarkach/frezerkach CNC,
• dobra znajomość rysunku technicznego,
• umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
• umiejętność korygowania programu z panelu maszyny,
• punktualność, solidność, umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

• umowa o pracę
• pomoc w zakwaterowaniu o dobrym standardzie (hotel lub kwatera)
• bardzo dobre wynagrodzenie i możliwość nadgodzin,
• opieka i wsparcie polskiego koordynatora (j. czeski nie jest wymagany),
• praca w systemie zmianowym, z ruchomymi dniami wolnymi,
• niezbędne przeszkolenie w miejscu pracy.

‌ Katowice

  • Kraj pracy: Inne europejskie
  • Stanowisko: Produkcja / Przemysł
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 21/02/2019 Zmodyfikowane: 25/03/2023