Niemcy - Brukarz - pracownik robót drogowych 20 miejsc

! Praca ze znajomością języka niemieckiego na poziomie minimum podstawowym

FIRMA CJ KONIK Magdalena Kopacz poszukuje dla swojego niemieckiego klienta - Brukarzy/Pracowników robót drogowych

Miejsce pracy : Niemcy ok. Northeim

Wynagrodzenie: 3600€ netto miesięcznie

Zakres obowiązków:

- budowa chodników, ścieżek, dróg itp.

- układanie kostki brukowej

- osadzanie studzienek

- prace drogowe

- roboty melioracyjne

- inne prace pomocnicze

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

- znasz język niemiecki na poziomie minimum podstawowym

- jesteś punktualny, dokładny i rzetelny

- otwarty na częste delegacje - praca na terenie całych Niemiec

- posiadasz prawo jazdy kat B mile widziane E

Nasza Oferta:

- stabilne zatrudnienie z niemieckim ubezpieczeniem

- praca na stałe

- bezpłatne mieszkanie (wyżywienie we własnym zakresie).

- wynagrodzenie 3600€ miesięcznie przy wypracowaniu 200 godzin w miesiącu

! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji !

na adres email: Skontaktuj się przez formularz

CJ KONIK Magdalena Kopacz

67-200 Głogów, ul. Okrężna 35b

tel: 570 718 736

tel: 731 913 716

- czynny w dni robocze od 8 do 16

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 12/04/2024