Monter/spawacz 135 konstrukcje stalowe Holandia

Firma Interwel BV z siedzibą w Nieuwleusen w Holandii poszukuje kandydatów na stanowisko: Monter/spawacz 135 konstrukcji stalowych

Zakres obowiązków:

Samodzielny montaż i spawanie konstrukcji stalowych (w zależności od zamówienia, od 2mm do 40 mm)

Nasze oczekiwania:

Doświadczenie w pracy jako monter i/lub spawacz konstrukcji stalowych

Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Zakwaterowanie, ubezpieczenie i darmowy dojazd do pracy na terenie Holandii,

Tygodniowy system wypłat,

Zarobki w wysokości 510-550 euro netto/40 godz. pracy po wszystkich odliczeniach w pokoju 1-osobowym

Mozliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: Skontaktuj się przez formularz w temacie wiadomości wpisując SPAWACZ

  • Kraj pracy: Holandia
  • Stanowisko: Produkcja / Przemysł

Data dodania: 11/04/2024