Monter/Elektryk z zakwaterowaniem, cale Niemcy!

Pensja: 3400€

Firma sky Personal posiada zlecenia zlokalizowane w calych Niemczech i do nich dopasowujemy indywidualny termin rozpoczecia pracy odpowiadajacy kandydatowi.

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z mozliwoscia podwyzki.
• Podstawa + dieta za kazdy przepracowany dzien(12-13€ brutto/h+ 55-75€ diety dziennej netto)
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Wynagrodzenie platne miesiecznie na konto pracownika.
• Mozliwosc pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Stala prace w oparciu o umowe o prace z pelnym pakietem socjalnym.
• 24 – 30 dni platnego urlopu (w zaleznosci od stazu pracy)
• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania skladek.
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce.
• Opieka polskiego koordynatora oraz pomoc w zalatwianiu formalnosci.

ZADANIA:
• Przylaczanie kabli do rozdzielni oraz urzadzen przemyslowych.
• Rozprowadzanie róznego rodzaju kabli, przycinanie i wykanczanie okablowania przy uzyciu róznych technik przylaczeniowych.
• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.
• Poslugiwanie sie elektronarzedziami.

WYMAGANIA:
• Podstawowa lub komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego.
• Doswiadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
• Mile widziane wyksztalcenie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne.
• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
• Umiejetnosc czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochód na wyjazd.

Osoby zainteresowane prosze o przeslanie CV w jezyku polskim, niemieckim lub angielskim na adres
Email: elektryk@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny mozliwy pon.-pt. od 08-17.
Telefon: +49 52429760620.

Z góry serdecznie dziekujemy za Panstwa aplikacje!

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 21/10/2019

Monter/Elektryk z zakwaterowaniem, cale Niemcy! Monter/Elektryk z zakwaterowaniem, cale Niemcy!