Monter Torów Kablowych - praca w Norwegii

Firma Rem-Pol Resources zajmuje się rekrutacją pracowników stoczniowych do pracy w Norwegii na stocznie Kleven Verft As, Myklebust Verft AS, Ulstein Verft AS

Obecnie prowadzimy rekrutacje na Stanowisko:
MONTER TRAS KABLOWYCH
Miejsce pracy: Norwegia, Ulsteinvik, stocznia Ulstein Verft AS

Opis stanowiska:
* Montaż torów kablowych/ przejść kablowych,

Wymagania:
* Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie przy prefabrykacji i montażu tras / torów kablowych (mile widziane doświadczenie w Norwegii);
* znajomość rysunku technicznego;
* umiejętności obsługi podstawowych narzędzi do trasowania i cięcia,
* Hot Work - mile widziane;

Oferujemy:
+ Legalne zatrudnienie na umowie norweskiej;
+ pracę w systemie rotacyjnym (4tyg.w pracy, 2tyg.w domu);
+ Tygodniowa norma czasu pracy: 54h/tygodniowo,
+ stawka od 180 nok brutto,
+ Feriepenger 10,2%,
+ Opiekę polskiego Area Managera w Norwegii;
+ Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności;
+ Ubranie robocze oraz niezbędne narzędzia;
+ zakwaterowanie po stronie pracodawcy,
- wyżywienie oraz transport z/do Norwegii po stronie pracownika,
+ Możliwość dodatkowego ubezpieczenia.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie swoich dokumentów na adres mailowy aadamczyk@rempolresources.com bądź osobiście w Gdyni przy ulicy Kartuska 14a/6, 81-002 Gdynia tel. + 48 668 871 130
Biuro główne ul. Sławomira 4/5, 71-606 Szczecin. tel. +48 600 410 300 bkadlubek@rempolresources.com
(preferowane godziny kontaktu telefonicznego 8-16).

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Oświadczam, iż zapoznałem się z informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych przez R.P.R. Sebastian Moltu sp. k. z siedzibą w Szczecinie, zawartą ma stronie http://www.rempolresources.com, i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych we wskazanym tam zakresie."

  • Kraj pracy: Norwegia
  • Stanowisko: Inne...
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 08/03/2019