Monter Przemysłowy

Indmont Sp. z o.o. Spółka Komandytowa została założona w 2008 roku. Od tego czasu udało nam się zdobyć silną pozycję w wielu sektorach niemieckiego przemysłu jako partner świadczący wysokiej jakości usługi w zakresie prac montażowych i pracy tymczasowej. Niezawodność, precyzja i dotrzymywanie terminów to cechy, które doceniają nasi klienci. Aktualnie szukamy kandydatów na stanowisko: MONTER PRZEMYSŁOWY

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

prace remontowe
stawianie konstrukcji
montaż rurociągów
praca na warsztacie
prefabrykacja

Wymagania:

wiedza techniczna do wykonywania prac instalacyjno-montażowych
doświadczenie w montowaniu rur i połączeń kołnierzowych lub montażach konstrukcji stalowych
umiejętność czytania rysunków technicznych lub izometrycznych
umiejętność pracy w zespole, niezawodność i samodzielność podczas wykonywania prac
mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

umowa o pracę na cały etat na warunkach niemieckich z pełnym ubezpieczeniem
pomoc w załatwianiu formalności meldunkowych i świadczeń socjalnych
bezpłatny transport na kontrakt, zakwaterowanie, odzież roboczą, szkolenia
atrakcyjne wynagrodzenie
ciekawą pracę i uczestnictwo w innowacyjnych projektach
możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu za granicą

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)' na podany adres e-mail.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

‌ Konin

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 24/06/2022 Zmodyfikowane: 25/03/2023