Mechatronik/Elektryk ze znajomością niemieckiego lub angielskiego prawem jazdy kat. B

Pensja: 19,35 euro/h + dodatki, premie, dopłaty

Niemiecka firma zajmująca się budownictwem zatrudni pracownika na stanowisko:

Elektryk/Mechatronik

Wynagrodzenie: 19,35 euro/h + dodatki, premie, dopłaty

Miejsce pracy: Monachium, Frankfurt nad Menem

Zadania:
• Analiza komunikatów o błędach i awariach w systemach elektronicznych,
• Wykonywanie prac konserwacyjnych, serwisowych i naprawczych,
• Regularne sprawdzanie systemów.

Wymagania:
• Pożądane wykształcenie jako elektryk lub mechatronik,
• Prawo jazdy kat. B,
• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
• Bezpłatne zakwaterowanie,
• Dodatki, premie, dopłaty, dodatek za pracę nocną.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MECHATRONIK” – oddzwonię!

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 11/04/2024 Zmodyfikowane: 19/04/2024