Mechatronik samochodowy (K/M)

Dla naszego wieloletniego klienta w Niemczech w okolicach Stuttgart (Badenia-Wirtembergia), poszukujemy mechatroników.
Opis stanowiska pracy:
- konserwacja, demontaż, naprawa i montaż podzespołów lub układów pojazdu,
- kontrola i naprawa układów elektrycznych i elektronicznych, układów sterujących i regulujących, układów zasilania i rozruchu, naprawa mechaniki silnika i systemów zarządzania silnikiem,
- przeprowadzanie prac serwisowych i napraw w układzie wydechowym
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych i z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę,
- pracę w pełnym wymiarze godzin na jedna zmianę,
- zapewniamy mieszkanie
Wymagamy:
- wykształcenie kierunkowe,
- mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku,
- prawo jazdy kat. B i własny samochód będą dodatkowym atutem,
- wymagana znajomość języka niemieckiego
Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.
www.diwa-personalservice.pl

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Budowa
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 18/12/2018 Zmodyfikowane: 24/03/2023