Mechanik maszyn produkcyjnych - Praca w Holandii

EPSN Workforce Poland dla jednego z naszych Klientów - fabryka spożywcza w Holandii (Horst) poszukuje Mechaników Maszyn do pracy stałej.

Opis stanowiska:

bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń
utrzymywanie maszyn i urządzeń w czystości
prowadzenie dzienników i raportów
zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn
odpowiedzialność za jakość końcową produktów

Klient zapewnia:
umowę roczną
wynagrodzenie € 2.570 miesięcznie brutto (2100 EUR/netto miesięcznie + 14% dodatku za pracę zmianową)
pracę w systemie 3 zmianowym/8 godzin dziennie
pomoc w znalezieniu miejsca zakwaterowania
dofinansowanie dojazdu do pracy

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Mechanika Maszyn
wykształcenie średnie techniczne
czynne prawo jazdy kat.B
gotowość do wyjazdu

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim lub niemieckim na adres: praca@epsnworkforce.com

‌ Warszawa

  • Kraj pracy: Anglia (Wielka Brytania)
  • Stanowisko: Budowa
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 23/02/2021 Zmodyfikowane: 25/03/2023