Laminiarz (laminator) łodzi Holandia

Firma Interwel B.V. z siedzibą w Nieuwleusen dla jednego ze swoich klientów w okolicy miejscowości Zwolle poszukuje doświadczonego LAMINIARZA ŁODZI.

Opis stanowiska: Praca przy laminowaniu fragmentów łodzi, uzupełnianie ubytków masy szklanej, budowie kadłubów itp.

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku LAMINIARZ ŁODZI,

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Stalą pracę w międzynarodowym środowisku,

Tygodniowy system wyplat,

Darmowy dojazd do pracy lub zwrot kosztów dojazdu,

Opiekę koordynatora na miejscu,

Możliwość nawiązania wieloletniej współpracy.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: anna@interwel.nl w temacie wiadomości wpisując LAMINIARZ.

‌ Bydgoszcz

  • Kraj pracy: Holandia
  • Stanowisko: Produkcja / Przemysł

Data dodania: 02/10/2019 Zmodyfikowane: 25/03/2023