Komisjoner - Niemcy

Komisjoner (k/m) bez znajomości j. niemieckiego - praca blisko granicy
Miejsce pracy Stavenhagen - ok.140 km od Szczecina |
Agencja Pracy SMS Personal Solutions GmbH poszukuje pracowników na stanowisko komisjonera (k/m).
Zakres obowiązków:
Zbieranie zamówień produktów spożywczych – głównie owoców i warzyw, ewentualnie serów, wędlin, mleka itp. przy pomocy systemu głosowego (pick by voice) w j. polskim
Pakowanie produktów i przygotowywanie do wysyłki
Ogólne prace magazynowe
Oferujemy:
Zatrudnienie na dłuższy okres
Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10, 45 € brutto/h – zarobki oraz dodatki za nadgodziny, niedziele i święta
Przyjazny system zaliczek
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe)
Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Gotowości do pracy dwuzmianowej w chłodnych temperaturach
Wytrzymałość fizyczna, punktualność, odpowiedzialność oraz zdolność do pracy w grupie
Mile widziane również prawo jazdy kat. B i własny samochód
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Justyna Sojko
+48 731 310 021
j.sojko@smspersonal.de
Zapraszamy na naszą stronę internetową z aktualnymi ofertami pracy:
smspersonal.de/pl

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Produkcja / Przemysł

Data dodania: 15/09/2021