HYDRAULIK - PRACA W BELGII

Kontakt

Zakres obowiązków:
• wykonywanie instalacji hydraulicznej na podstawie odczytów rysunków technicznych,
• budowa instalacji wodno-kanalizacyjnej,
• budowa instalacji centralnego ogrzewania,
• uszczelnianie rur,
• montaż urządzeń do pomiaru wody,
• montaż urządzeń do pomiaru ciśnienia,
• testowanie ciśnienia instalacji,
• szukanie ewentualnych wycieków instalacji,

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
• umowa o pracę
• ubezpieczenie zdrowotne

Zapraszam do kontaktu:
Izabela tel: +48 570 901 913
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033

Zapraszamy również do kontaktu na Skype, WhatsApp!
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa ,
Certyfikat KRAZ 18450.

  • Kraj pracy: Belgia
  • Stanowisko: Inne...
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 01/02/2023 Zmodyfikowane: 06/04/2023

HYDRAULIK  - PRACA W BELGII