Hydraulik- Niemcy

Kontakt

Posiadasz doświadczenie jako Hydraulik?

Szukasz pracy jako Hydraulik w Niemczech?

Dołącz do nas, razem możemy osiagnąć nasze wspólne cele!

Firma Piening należy do jednych z największych usługodawców w branży elektrycznej, hydraulicznej, automatyki i serwisu przemysłowego.
Od 35 lat cieszymy sie zaufaniem naszych klientów z całych Niemiec a przede wszystkim zadowoleniem 8.000 pracownikow, którzy pracują w naszej firmie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy od zaraz:

Hydraulik

Miejsce pracy: całe Niemcy
Stosunek pracy: stałe zatrudnienie
Czas trwania umowy: nieokreślony
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Twoje obowiązki:

• Instalacje systemów sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych

Oferujemy:

• Niemiecką umowe o pracę, zawartą na czas nieokreślony- z nami jako pracodawcą
• Atrakcyjne wynagrodzenie 12,19 -12,50 EUR/h brutto
• Dieta w wysokości 40 EUR - za dzień pracujący,
50 EUR netto- dla osób mobilnych
• Dodatek do nadgodzin + 25%
• Dodatkowe pieniądze na święta Bożego Narodzenia i urlop
• Organizacja zakwaterowania
• Wysokiej jakości bezpłatne ciuchy robocze, profesjonalne narzędzia
• Indywidualna opieka dysponenta
• Asystentki mówiące w jezyku polskim
• Organizacja ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego
• Dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
• Pełna pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń np. Kindergeld

Kurs niemieckiego:

• Darmowy intensywny 4-tygodniowy kurs niemieckiego w Polsce, przed podjeciem pracy
• Zajęcia odbywaja sie : pon.- sob. (09:00-17:00)
• Podczas kursu: darmowe zakwaterowanie+ wyżywienie
• Szkolenia: zwyżki nożycowe + SCC
• Po rozpoczęciu pracy w naszej firmie: 400 EUR netto
• GWARANCJA zatrudnienia w naszej firmie !

Nasze wymagania:

• Mile widziane wykształcenie jako hydraulik, monter sanitarny lub pokrewne
• Min. 2 letnie doświadczenie jako hydraulik
• komunikatywna znajomość jezyka niemieckiego
Nie znasz języka niemieckiego? To nie Problem! Oferujemy bezpłatne czterotygodniowe kursy języka niemieckiego.
• Prawo jazdy i samochód - mile widziane
• Umiejetność samodzielnej pracy
• Niezawodność i umiejętność pracy w grupie

Szukasz stałej pracy w Niemczech ?
Oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrego zarobku?
Zgloś się do nas !

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 15/04/2019