Frezer CNC i operator giętarki CNC (K/M) w Dresden. 1850€ netto + darmowe zakwaterowanie.

Dla naszego klienta w Niemczech w 01069 Dresden (112 km. od Zgorzelca, Saksonia), działającego w branży metalowej poszukujemy operatorów frezarek CNC oraz operatorów giętarki/ prasy CNC. Praca w zakładzie produkującym części/ maszyny do traktorów.
Opis stanowiska pracy:
- obsługa frezarki CNC i obsługa giętarki/prasy CNC
- przygotowanie maszyny/ narzędzi do pracy - usuwanie drobnych usterek,
- przeprowadzanie pomiarów i prowadzeniu dokumentacji przy produkcji części
Oferujemy:
- wynagrodzenie – 15,00€ b/h + 20€ netto diety za każdy pełny przepracowany dzień (od 1850€ netto miesięcznie),
- pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie!!!,
- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
- oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę
Wymagamy:
- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
- gotowości do pracy zmianowej (3 zmiany),
- mile widziane wcześniejsze doświadczenie w branży metalowej,
- prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem
Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.
www.diwa-personalservice.pl

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Produkcja / Przemysł

Data dodania: 01/12/2020