Elektryk Przemyslowy na terenie Niemiec

Kontakt

Elektryk, szafy sterownicze, Niemcy
Bezpośredni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje pracę dla elektryków budowlanych i przemyslowych na terenie Niemiec.

Zainteresowanych prosimy o przesylanie CV na E-Mail:
elektryk@sky-personal.de

Telefon: 0049 5242976060

Opis stanowiska:
• Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych.
• Rozprowadzanie różnego rodzaju kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania przy
użyciu róznych technik przyłączeniowych.
• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.
• Posługiwanie sie elektro-narzedziami.
• Wykonywanie pomiarów elektrycznych.
• Konserwacja, renowacja i montaż szaf i urządzeń sterowniczych.

Wymagania:
• Kwalifikacje w zawodzie elektryka.
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe elektryczne lub też udokumentowane wieloletnie doświadczenie w zawodzie na wymienionym stanowisku.
• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
• Umiejetność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.
• Komunikatywna lub podstawowa znajomość języka niemieckiego
• Własny samochód na wyjazd, mile widziany
• Chęci do pracy

Nasza oferta:
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Atrakcyjne wynagrodzenie z mozliwoscia podwyżki.
• Diety za kazdy przepracowany dzień pracy do 60,00€.
• Wynagrodzenie platne miesiecznie na konto pracownika.
• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym.
• Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
• Dlugoterminowy kontrakt.
• Umowy na czas nieokreslony.
• Możliwe nadgodziny.
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę.
• Możliwość przejęcia zatrudnienia przez pracodawców.
• Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.
• Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia.

Zaufany Partner sky Personal Alexander Geworsky
Hauptstraße 93
D-33378 Rheda-Wiedenbrück
www.sky-personal.de

Hauptverwaltung
sky Personal Inh. Alexander Geworsky
Eckendorfer Straße 32
33609 Bielefeld

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 17/04/2019