Elektryk / Elektromonter Okrętowy - praca w Norwegii

Firma Rem -Elektro jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.

Prowadzimy rekrutacje na Stanowisko:
ELEKTRYK / ELEKTROMONTER OKRĘTOWY - PRACA W NORWEGII

Miejsce pracy: Norwegia, Ulsteinvik, stocznia Ulstein Verft

Opis stanowiska:
* układanie kabli na torach kablowych,
* podłączanie szaf sterowniczych,
* montaż instalacji elektrycznych,
* praca według planów elektrycznych.

Wymagania:
+ Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku elektromonter, elektryk (mile widziane doświadczenie nabyte w Norwegii),
+ Warunkiem koniecznym są uprawnienia DSB.
+ GOTOWOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY.

Oferujemy:
+ Zatrudnienie na norweskiej umowie; w systemie rotacyjnym (4 tygodnie w pracy, 2 tygodnie wolnego),
+ Norma czasu pracy: 54 tygodniowo,
+ Składki społeczne, emerytalne oraz podatek odprowadzany w Norwegii przez pracodawce;
+ Atrakcyjne wynagrodzenie od 211nok adekwatnie do umiejętności
+ Feriepenger 10,2%,
+ Darmowe zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych,
+ Opiekę polskiego Area Managera w Norwegii;
+ Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności;
+ Ubranie robocze oraz niezbędne narzędzia;
+ Możliwość dodatkowego ubezpieczenia;
- transport z/do Norwegii po stronie pracownika.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacjagdynia@rempolresources.com lub osobiście przy ulicy Kartuska 14a/6, 81-002 Gdynia.
Tel. +48 668 871 130 (preferowane godziny kontaktu telefonicznego 8-16).

Biuro główne: ul. Sławomira 4/5, 71-606 Szczecin, rekrutacjaszczecin@rempolresources.com +48 600 410 300

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Oświadczam, iż zapoznałem się z informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych przez R.P.R. Sebastian Moltu sp. k. z siedzibą w Szczecinie, zawartą ma stronie www.rempolresources.com, i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych we wskazanym tam zakresie."

  • Kraj pracy: Norwegia
  • Stanowisko: Produkcja / Przemysł
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 08/03/2019 Zmodyfikowane: 26/03/2019