Cieśla/Betoniarz z doświadczeniem przy prefabrykacji_Niemcy

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Niemiec poszukuje podwykonawców - Cieśli/Betoniarzy do pracy w zakładach produkcji prefabrykatów.
Miejsce pracy: Niemcy , Rejon Thuriingen
Zadania:
- składanie form do produkcji prefabrykatów żelbetowych
- wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu
- wykonywanie, montaż i rozbiórka szalunków
- Mile widziana umiejętność pracy z suwnicą
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na prefabrykacji
- Umiejętność czytania planów
- Własna działalność
- Ewentualna gotowość do wyjazdu własnym autem będzie mile widziana
Oferujemy:
- stabilne, długotrwałe i legalne zatrudnienie
- atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
- możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania
- pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń
Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 510926184(od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres anna.marcinkiewicz@regess.eu
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Regess Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Bankowa 36 Jelenia Góra (58-500). Odbiorcami danych są zewnętrzna obsługa administracyjna, hostingodawca oraz zewnętrzna obsługa informatyczna. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy.Administrator danych: Regess Sp. z o.o

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 17/04/2019