Cieśla na prefabrykaty_Belgia

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym Cieślą do projektów realizowanych na terenie Belgii.
Praca w fabryce prefabrykatów betonowych.

Zadania:

• umiejętność wykonywania szalunków
• produkcja prefabrykatów betonowych
• wylewanie betonu
• praca z rysunkiem technicznym
• montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu
• zbrojenie elementów prefabrykowanych.

Wymagania:

• doświadczenie na ww. stanowisku
• własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
• gotowość do wyjazdu własnym autem mile widziana,

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość zakwaterowania,
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
• możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Cv pod adres anna.marcinkiewicz@regess.eu
Kontakt tel.; +48 510 926 184 (od pon. do pt. 8;00-16;30)

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Regess Sp. z o.o.

‌ Legnica

  • Kraj pracy: Belgia
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 06/08/2020 Zmodyfikowane: 25/03/2023