Cieśla na prefabrykaty [Belgia_Sierpień2020]

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym Cieślą do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Zadania:

• umiejętność wykonywania szalunków

• produkcja prefabrykatów betonowych

• wylewanie betonu

• praca z rysunkiem technicznym

• montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu

• zbrojenie elementów prefabrykowanych.

Wymagania:

• doświadczenie na ww. stanowisku

• prawo jazdy kat. B i samochód

• własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• możliwość zakwaterowania,

• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

• możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres anna,marcinkiewicz@regess.eu

Kontakt tel.; +48 510 926 184

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Regess Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Bankowa 36 Jelenia Góra (58-500). Odbiorcami danych są zewnętrzna obsługa administracyjna, hostingodawca oraz zewnętrzna obsługa informatyczna. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy

‌ Legnica

  • Kraj pracy: Belgia
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 26/06/2020 Zmodyfikowane: 25/03/2023