CAD-GIS Specjalista

Firma Personalhelden.de jest dynamicznie rozwijającym się niemieckim przedsiębiorstwem w zakresie doradztwa personalnego. Wspieramy naszych klientów w profesjonalnym poszukiwaniu kandydatów aktywnych zawodowo. Nasz zespół gwarantuje sprawną i profesjonalną rekrutację, oraz weryfikację każdej aplikacji.

Stanowisko: Specjalista CAD-GIS - Niemcy
Miejsce pracy: Magdeburg, Berlin, Hannover, München, Niedersachsen
Forma zatrudnienia: umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Zakres obowiązków:
Wprowadzanie danych dotyczących sieci elektroenergetycznej do GIS
Monitorowanie jakości baz danych
Wsparcie Kierownika Budowy i Kierownika Projektu
Dbałość o należyte standardy BHP

Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają:
Wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w wyżej wymienionym zawodzie
Dobra znajomość języka niemieckiego
Praktyczna znajomość systemu CAD lub GIS
Gotowość do podjęcia pracy za granicą i ewentualnego zamieszkania na terenie Niemiec

Oferujemy:
Niemiecka umowę o pracę wraz ze świadczeniami socjalnymi zawarta bezpośrednio z niem. firmą, a nie z agencją pośrednictwa pracy (Zeitarbeits-, Leiharbeitsfirma)
Atrakcyjne wynagrodzenie z niemieckimi stawkami na zasadach umów taryfikacyjnych
Pomoc przy szukaniu zakwaterowania i załatwieniu niezbędnych formalności (zameldowanie, konto bankowe, ubezpieczenie, zasiłek rodzinny)
Szkolenia i dodatkowego kształcenia w czasie pracy z możliwością rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.
Pomoc i osobiste wsparcie w procesie integracji

Mamy nadzieję na owocną współpracę!

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: E-Mail: info@personalhelden.de

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Inne...

Data dodania: 17/05/2019