Brygadzista Robót Ciesielskich [Belgia]

Polska firma budowlana zatrudni wykwalifikowanego i odpowiedzialnego Brygadzistę Cieśli z dobrą znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie i prowadzenie prac budowlanych przy wznoszeniu obiektów na terenie Belgii.

Zadania:

- współpraca z projektantem i kierownikiem budowy
- rozplanowywanie robót i ich realizację zgodnie z planem
- kierowanie pracą podległego zespołu
- prowadzenie budowy pod kątem technicznym
- prace ciesielskie

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty w ostatnich latach
- umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów
- systematyczność i terminowość w realizacji zadań
- prawo jazdy kategorii B
- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę (możliwa również współpraca w oparciu o własną działalność)
- atrakcyjne wynagrodzenie (od 2500€ do 4000€)
- możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w międzynarodowym środowisku
- niezbędne narzędzia pracy (auto, laptop, telefon) oraz odzież ochronną
- nieodpłatne zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji pod adres anna.marcinkiewicz@regess.eu
Kontakt tel.; +48 510 926 184 ( od pon. do pt. 8;00-16;30)

Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bankowej 36 w Jeleniej Górze (58-500). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji

‌ Legnica

  • Kraj pracy: Belgia
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 24/07/2020 Zmodyfikowane: 25/03/2023