Brygadzista Cieśli [Belgia]

Polska firma budowlana zatrudni wykwalifikowanego i odpowiedzialnego Brygadzistę Cieśli z dobrą znajomością języka angielskiego lub niemieckiego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie i prowadzenie prac budowlanych przy wznoszeniu obiektów na terenie Belgii.

Zadania :

• współpraca z projektantem i kierownikiem budowy
• rozplanowywanie robót i ich realizację zgodnie z planem
• kierowanie pracą podległego zespołu
• prowadzenie budowy pod kątem technicznym
• prace ciesielskie

Wymagania

• doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty w ostatnich latach
• umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów
• systematyczność i terminowość w realizacji zadań
• prawo jazdy kategorii B, mile widziany samochód
• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• długoterminowa współpraca
• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w międzynarodowym środowisku
• współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą lub umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie Cv pod adres anna.marcinkiewicz@regess.eu

Kontakt tel.; +48 510 926 184 ( od pon. do pt. 8;00-16;30)

Prosimy o dopisanie klauzuli: Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Vitruvion Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Bankowa 36 Jelenia Góra (58-500). Odbiorcami danych są zewnętrzna obsługa administracyjna, hostingodawca oraz zewnętrzna obsługa informatyczna. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy.

‌ Legnica

Data dodania: 20/07/2020 Zmodyfikowane: 25/03/2023