Blacharz samochodowy- z darmowym zakwaterowaniem, bez języka

Poszukujesz pracy za granicą? Priorytetem są dla Ciebie: stabilizacja, godne zarobki oraz spokój? Trafiłeś idealnie – mamy dla Ciebie pracę jako blacharz samochodowy (K/M) od zaraz.
Opłacamy Tobie również zakwaterowanie!

WYNAGRODZENIE, jakie zapewniamy Ci w pracy:
• Stawka 10,82 Euro brutto/h,
• Dieta 17 Euro netto za każdy przepracowany dzień,
• Przy 160h zarobki od 1500 – 1650 Euro netto,
ZADANIA, które należą do Twoich obowiązków pracowniczych:
• Naprawy nadwozia,
• Konserwacja antykorozyjna,
• Wybór odpowiednich materiałów używanych przy naprawach,
• Wykorzystywanie narzędzi mechanicznych i ręcznych,
• Korzystanie z rysunku technicznego,
• Prostowanie ram samochodowych,

Z Twojej strony OCZEKUJEMY:
• Doświadczenia w branży,
• Prawo jazdy i samochód będą dodatkowym atutem,

Z naszej strony OFERUJEMY:
• Stabilne, długoterminowe zatrudnienie,
• Niemiecką umowę o pracę,
• Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy,
• Zakwaterowanie,
• Atrakcyjne i godne wynagrodzenie
• Duża liczbę godzin dodatkowych,
• Pracę w systemie jednozmianowym ( od 6 – 15 / 7 – 16),
MIEJSCE PRACY:
• Unterschleißheim (okolice Monachium)

Jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy?
Nie zwlekaj i już teraz wyślij swoje CV na adres: bitnerowska@diwa-personalservice.pl
lub zadzwoń do Pani Magdaleny: 887-029-967 i rozwiej swoje wątpliwości.
Nr. Cert. 6760

www.diwapolska.pl

‌ Prószków

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Inne...

Data dodania: 18/09/2020 Zmodyfikowane: 25/03/2023