Praca w charakterze Opiekunki osób starszych w Niemczech, 1100 euro/miesiąc.

Cena: 5000.00 zł

Kontakt

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Wedel (20 km od Hamburga)

Opis zlecenia:
Pani Theresa ma 86 lat, cierpi na demencję oraz ma problemy ze wzrokiem i słuchem, cierpi z powodu problemów z trawieniem. Jest mobilna (w domu jak i na zewnątrz), jednak należy ją asekurować, kontynentna. Pani Theresa musi przestrzegać ściśle określonej diety. Należy jej pomagać w codziennym funkcjonowaniu.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka sama w centrum miasta. Nieopodal mieszka jej syn, który odwiedza podopieczną kilka razy w tygodniu. Jest on do dyspozycji Opiekunki w razie potrzeby pomocy. Opiekunka ma własny pokój, łazienkę i kuchnię dzieli z podopieczną. Ma zapewniony dostęp do Tv i internetu.

Obowiązki opiekuna:
- dbanie o porządek w gospodarstwie domowym,
- robienie zakupów, przygotowywanie posiłków,
- pomoc w higienie,
- pomoc w ubieraniu,
- towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:
- min. podstawowa znajomość języka niemieckiego,
- zaangażowanie w obowiązki,
- czynne prawo jazdy kategorii B.

Zapewniamy:
- stawka 1100 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 09/03/2018