Praca w biurze w Niemczech dla Ukrainki - legalne zatrudnienie

Cena: 4000.00 zł Głogów

Kontakt

PRACOWNIK BIUROWY Z UKRAINY DO PRACY W NIEMCZECH

Miejsce pracy: Niemcy, Kandel 76870
Termin rozpoczęcia: od maja 2018r.
Wynagrodzenie: 1000 euro netto + PREMIA

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:
- Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami i pracownikami firmy
- Selekcja Kandydatów
- Kompletowanie dokumentów
- Współpraca z menedżerami zgłaszającymi potrzeby rekrutacyjne

WYMAGANIA:
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie
- Znajomość języka polskiego w stopniu dobrym lub bardzo dobrym w mowie i piśmie
- Karta stałego pobytu
- Paszport
- Obsługa komputera
- Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
- Rzetelność i uczciwość
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zapewniamy darmowe zakwaterowanie!

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie swojej aplikacji (CV + zdjęcie), w tytule e-mail proszę wpisać „praca biurowa”

E-mail: irina380.ua@gmail.com
Tel: 76 743 99 80

Data dodania: 21/03/2018