Poszukujemy Opiekunki z doświadczeniem, 1350 euro/miesiąc.

Cena: 5000.00 zł

Kontakt

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: okolice Bielefeld
Obecnie poszukujemy Opiekunki dla 63 – letniego pana Adama (III stopień opieki). Podopieczny jest sparaliżowany, porusza się tylko na wózku inwalidzkim. Pan Adam ma również założony stały cewnik (opiekunka nie wymienia cewnika, przychodzi pielęgniarka).

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka wraz z rodziną w piętrowym domu w miejscowości położonej około 20 km od Bielefeld. Pan Adam zajmuje pokój na parterze. Opiekunka ma zapewniony własny oddzielny pokój (media: internet, tv) oraz łazienkę. W domu znajduje się kot, ulubieniec podopiecznego.

Obowiązki:
- Pomoc w czynnościach toaletowych,
- Obracanie na łóżku oraz przenoszenie podopiecznego z łóżka na wózek,
- Wstawanie raz w nocy do podopiecznego,
- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu,
- Pielęgnacja ciała oraz pomoc przy kąpieli,
- Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie, opieka nad zwierzęciem domowym (kot).

Wymagania:
Od kandydatek oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi (mile widziane referencje), zaangażowania w wykonywaną pracę, akceptowania zwierząt domowych.

Zapewniamy:
- stawkę 1350 euro netto/miesięcznie,
- bardzo wysokie składki do ZUS,
- legalne zatrudnienie w polskiej firmie- jedna czytelna umowa,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- fachową opiekę konsultantów przez okres trwania kontraktu,
- zorganizowany przejazd do i z Niemiec.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7314 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7314, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 102
www.opiekunka.gowork.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 13/02/2018