Porcjowanie kurczaków - Holandia

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy:

Pracowników do porcjowania kurczaków
Miejsce pracy: Nunspeet (Holandia)

Opis stanowiska:
-Porcjowanie kurczaków
-Sprawdzanie jakości pakowanego mięsa
-Mycie krat
Wymagania:
-Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego
-Dyspozycyjność
- Pracowitość i odpowiedzialność
-Własne zakwaterowanie i transport – mile widziane
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie,
- Pracę na długi okres czasu
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Możliwość pracy w parze
-Dodatki zmianowe
-Możliwość nadgodzin
-Ubezpieczenie
- Zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres: holandia@time2work.com.pl
Informacje telefoniczne: 505698268

Data dodania: 27/04/2017