Pomoc kuchenna - Szpital Wejherowo

Sanpro Consulting BPO dla swojego klienta z branży gastronomicznej poszukuje osób chętnych do pracy w kuchni, na stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Wejherowo

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
- pracę w godz.6.00-18.00, 6.00-14.00 wg grafiku (do uzgodnienia z przełożonym).

Obowiązki:
-pomoc przy przygotowywaniu posiłków
- wydawanie i mycie termosów
- dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
-książeczka sanitarno-epidemiologiczna
-odpowiedzialność
-rzetelność w wykonywaniu obowiązków

ZADZWOŃ: 510 012 861 ; 510 012 290 ; 727 003 036
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 lub e-mail: praca.icl@impel.pl
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie danych podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego Pracownik Porządkowy oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16. Sanpro Consulting BPO poszukuje dla jednego ze swoich klientów osób do wykonywania czynności porządkowo-czystościowych w salonach odzieżowych w nowo otwartym Centrum Handlowym.

Data dodania: 03/08/2018