Pilnie poszukujemy opiekunki dla Pani Friedy

Kontakt

Nasz podopieczny:
Nasza podopieczna Pani Frieda ma 87 lat i mieszka w Harburg. Choruje na demencje, osteoporozę, nadciśnienie, ma problemy z zasypianiem, porusza się na wózku inwalidzkim. W opiece pomaga rodzina.
Obowiązki:

Opiekunka głównie ma za zadanie pomagać swojemu podopiecznemu przy ubieraniu i rozbieraniu, dodatkowymi czynnościami będą kąpiele, kremowanie ciała, suszenie włosów.
Oprócz tego: gotowanie, zakupy, pranie, prasowanie i sprzątanie.

Wymagania:

Oczekujemy dobrej znajomości języka, prawa jazdy a także musi być to osoba która lubi zwierzęta.

Oferujemy:

- fachową opiekę konsultantów przez okres trwania kontraktu
- opłacony i zorganizowany przejazd do i z Niemiec
- legalne zatrudnienie u polskiego pracodawcy

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl  albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 5468 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Bydgoszczy
Ul. Jagiellońska 12/4
www.opiekunka.gowork.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 24/03/2018