Pillne!!! Pokojówka Hotel gdynia

Sanpro Consulting BPO poszukuje dla jednego ze swoich Klientów osoby do sprzątania w hotelu w Gdyni

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:
- sprzątanie pokoi hotelowych, ciągów komunikacyjnych, pozostałych pomieszczeń
- wymiana pościeli, ręczników, środków czystości
- sprzątanie pomieszczeń socjalnych i sanitarnych.

Oczekiwania:
- umiejętność organizacji pracy własnej
- rzetelność w wykonywaniu obowiązków
- doświadczenie w sprzątaniu - mile widziane

ZADZWOŃ: 510 - 012 - 861 / 727 - 003 - 036 / 510 - 012 - 290
lub wyślij wiadomość na nasz adres e-mail: praca.icl@impel.pl
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie danych podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego Pokojówka oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16.

Data dodania: 17/09/2018