OPIEKUNKA/OPIEKUN

MEDI-system Sp. z o.o. to nowoczesna organizacja o wieloletniej tradycji i wysokich standardach. Wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji i opiece długoterminowej stawia firmę na niekwestionowanej pozycji lidera w tych dziedzinach. Świadczymy usługi medyczne stacjonarne i ambulatoryjne w siedmiu placówkach na terenie województwa mazowieckiego i śląskiego. Właścicielem 100% udziałów w MEDI-system jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Paryżu ORPEA, lider na europejskim rynku opieki długoterminowej i rehabilitacji stacjonarnej.

Do pracy w Ośrodku MEDI-system KONSTANCJA, poszukujemy osób na stanowisko:

OPIEKUNKI / OPIEKUNA, miejsce pracy: Konstancin- Jeziorna

Zakres obowiązków:

Sprawowanie opieki nad pacjentami poprzez wsparcie w codziennych czynnościach m.in.:
• wykonywanie toalet i kąpieli pacjentów;
• przygotowanie pacjentów do posiłków oraz karmienie;
• porządkowanie sal pacjentów;
• reakcja na system przyzywowy;
• pomoc przy transportowaniu pacjentów;
• dopajanie pacjentów miedzy posiłkami.
Nasze oczekiwania:
• doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;
• doświadczenie w prywatnej opiece zdrowotnej będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w nowoczesnym ośrodku opieki długoterminowej i rehabilitacji;
• umowę zlecenie;
• pracę w miłej atmosferze;
• pracę od zaraz

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MEDI-system z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Data dodania: 10/07/2017