Opiekunka z doświadczeniem dla Pana Felixa

Kontakt

okolice Neustadt in Holstein
Nasz podopieczny:
Podopieczny jest po udarze, ma problemy z poruszaniem się. Zarówno w domu jak i za zewnątrz porusza się przy pomocy balkonika lub na wózku inwalidzkim. Senior choruje na epilepsję oraz ma problemy sercowo-naczyniowe i nadciśnienie. Pan Felix cierpi na demencję, przez co często bywa rozkojarzony i ma problemy z pamięcią.
Obowiązki:
·         Pomoc w codziennych czynnościach toaletowych oraz pielęgnacyjnych
·         Pomoc w ubieraniu się/ rozbieraniu
·         Asekuracja i wsparcie przy przejściu z łóżka na wózek
·         Czuwanie oraz wstawanie w nocy do podopiecznego
·         Pomoc przy kąpieli/prysznicu
·         Prace domowe: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów
Wymagania:
·         Doświadczenie w opiece nad osobami chory na padaczkę lub wykształcenie pielęgniarskie
·         Minimum dobra znajomość języka niemieckiego
·         Dobry stan zdrowia
·         Dodatkowym atutem będzie czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- wyżywienie oraz zakwaterowanie (pokój z osobną łazienką oraz TV)
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego
- legalną pracę, składki ZUS oraz ubezpieczenie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- opiekę koordynatora na czas wyjazdu

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl  albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 6909 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Bydgoszczy
Ul. Jagiellońska 12/4
www.opiekunka.gowork.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 24/03/2018