Opiekunka z dobrym niemieckim – do opieki 78 letni pan, 1350 euro/miesiąc

Cena: 5000.00 zł

Kontakt

Miejsce zlecenia: okolice Bad Homburg
Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące

Opis zlecenia:
Pan Gerald ma 78 lat. Podopieczny jest mentalnie sprawny (cierpi na lekką depresję) oraz względnie sprawny fizycznie, potrzebuje wsparcia podczas wstawania oraz przesiadania się na wózek Choruje na osteoporozę, wcześniej przeszedł wylew. Jest kontynentny, bardzo samodzielny. Dwa razy w tygodniu przychodzi rechabilitant.

Warunki mieszkaniowe:
Pan Gerald mieszka ze swoją żoną w domu jednorodzinnym z ogrodem. Żona pomaga w opiece, również ona przygotowuje posiłki. Opiekunka ma zapewniony własny pokój oraz łazienkę. Dostęp do mediów: Tv, internet.

Obowiązki opiekuna:
- pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,
- robienie zakupów,
- pomoc w higienie i pielęgnacji ciała,
- pomoc w ubieraniu,
- pomoc w przesiadaniu się na wózek.

Wymagania:
- dobry niemiecki,
- miłe usposobienie,
- brak nałogów.

Zapewniamy:
- stawka 1350 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6825 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji przez GoWork.pl Andrzej Kosieradzki z siedzibą ul. Starowiejska 172, 08-110 Siedlce zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE nazywanego ogólnym Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO).

Data dodania: 27/09/2018