Opiekun/ka osób sgtarzszych

Kontakt

1. Poszukujemy Opiekunki dla pana Fritza, 1370 euro/miesiąc

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Jena
Preferowany czas zlecenia: 6 tygodni, od 28 maja

Opis zlecenia:
Pan Fritz ma 79 lat (176 cm, 71 kg). Senior niedawno przeszedł wylew i od tej pory jest sparaliżowany od pasa w dół. Poza tym cieszy się dobrym zdrowiem, jest mentalnie sprawny i lubi opowiadać o swojej młodości. Pan Fritz jest pogodnym człowiekiem, który stara się być możliwie samodzielny, na tyle, na ile pozwala mu jego obecny stan. Podopieczny potrzebuje pomocy przy zachowaniu prawidłowej higieny oraz przy ubieraniu. Pan chętnie przebywa na świeżym powietrzu. Co drugi

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka ze swoją żoną w dużym mieszkaniu na parterze kamienicy w spokojnej okolicy miasta. Pani jest w pełni sprawna, zazwyczaj to ona gotuje posiłki oraz dba o porządek, jednak czasem wyjeżdża na kilka dni do córki. Opiekunka ma zapewniony oddzielny pokój, resztę pomieszczeń dzieli z domownikami. Dostęp do Tv oraz internetu.

Obowiązki opiekuna:
- prowadzenie gospodarstwa domowego pod nieobecność żony podopiecznego,
- utrzymywanie porządku w pomieszczeniu użytkowanym przez siebie i podopiecznego,
- pomoc w myciu i zmiana pieluchomajtek,
- pomoc w ubieraniu,
- transfer z łóżka na wózek,
- dotrzymywanie towarzystwa podopiecznemu.
Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego,
- miłe usposobienie i kultura osobista,
- brak nałogów,
- prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:
- stawka 1370 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6825, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 102
www.opiekunka.gowork.pl

2. Opiekunka osób starszych w Niemczech, 1200 euro/miesiąc

Miejsce zlecenia: Ansbach
Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące, od 28 maja

Pani Jutta ma 91 lat. Podopieczna jest osobą wycofaną i większość czasu spędza w domu. Pani jest spokojna i względnie samodzielna: sama je, sama się ubiera, potrzebuje jedynie pomocy przy myciu. Jest kontynentna, ale dla pewności nosi wkładki. Mentalnie jest również sprawna, czasem zdarzy jej się o czymś zapomnieć. Potrzebuje kogoś przede wszystkim do towarzyszenia w codziennych czynnościach. Pani czasem korzysta na zewnątrz z wózka, ale przesiada się sama, nie trzeba jej transferować.

Podopieczna mieszka z rodziną w dużym domu z ogrodem w spokojnej okolicy. Opiekunka ma do dyspozycji całe piętro, z tym że w jednym z pokoi mieszka seniorka. Dostępne media: Tv, radio, Internet. Na dole mieszka syn pani Jutty wraz z żoną i córką. Opiekunka ma jeden cały dzień wolny w tygodniu, musi jedynie wcześniej o tym uprzedzić. Może korzystać z roweru znajdującego się w gospodarstwie.

- dbanie o porządek w pomieszczeniach użytkowanych przez siebie i podopieczną,
- gotowanie dla siebie i podopiecznej,
- pomoc w myciu,
- towarzyszenie w codziennych czynnościach,
- dbanie o dobre samopoczucie seniorki.
Wymagania:
- komunikatywna znajomość niemieckiego,
- doświadczenie w pracy z osobami starszymi,
- pogodne usposobienie.
Zapewniamy:
- stawka 1200 euro netto/miesiąc,

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6825 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 04/06/2018